| anonim_4396 a întrebat:

Buna, as dori sa imi dati idei de masturbare pentru fete mai mici fara sa imi introduc obiecte in vagin. Cu,, degetica" nu merge ( nu ma satisface)

15 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La câți anișori? - nu de alta dar să fim in concordanță cu "clientul"

| aaanonnimaaaa a răspuns (pentru sierra1):

| sierra1 a răspuns (pentru aaanonnimaaaa):

Eheee, la vârsta asta, ai imaginația mai bogată decât toți cei ce ți-au răspuns, la un loc. Succes în intreprinderea ta

| Goete a răspuns:

In momentul in care apare DORINTA, apare si modalitatea de a satisface dorinta. Nu cred ca esti atat de mica... daca esti fata. Distractie placuta

| Adi88 a răspuns:

Încearcă cu un deget mai gros atunci aparținând altcuiva

| SupMates a răspuns:

Cu niște castraveţi Fabio ca ăia sunt chiar lungi?
Si de ce nu ti ai introduce lucruri in vagin?
Care e problema?

| aaanonnimaaaa a răspuns (pentru SupMates):

Problema e ca eu am putin creier data de tine FABIO si stiu ce sunt acelea indatoriri

| SupMates a răspuns (pentru aaanonnimaaaa):

Ce?

| GeneviveJ a răspuns:

Nu ar trebui sa iti introduci obiecte in vagin, mai ales daca spui ca esti "mai mica". Masturbarea nu este un lucru anormal, dar incearca sa intelegi ca nu trebuie sa devina o obsesie. Si orice "lucru" pe care vei incerca sa il folosesti pentru a te satisface asigura-te ca e cat de cat igienic si necontaminat pentru ca nu vrei sa te trezesti cu infectii!

| aaanonnimaaaa a răspuns (pentru GeneviveJ):

Da, stiu asta si aprecuez dar nu prea a fost de folos raspunsul tau

| timidul96 a răspuns:

Mai ai Instagram? laughing

| aaanonnimaaaa a răspuns (pentru timidul96):

Nu

| timidul96 a răspuns (pentru aaanonnimaaaa):

Iti mai faci?

| Ceoameniprosti a răspuns:

Pai incearca si tu cu un baiat daca vrei eu sunt disponibil

| aaanonnimaaaa a răspuns (pentru Ceoameniprosti):

Inca sunt mica sorry, poate peste catva ani