| Gonoreea43 a întrebat:

De ce cand imi decalotez penisul, pielea aia nu se trage de peste gland ci se ruleaza intr-un fel ciudat si ma strange daca e decalotat si e in erectie.
Am fost operat de fimoza cand eram mic.
E ceva de facut?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca este vorba de o interventie nereusita si poate fi considerat ca fiind responsabil/de vina atat modul/metoda folosita, cat si lipsa de profesionalism a celui care a efectuat respectiva interventia chirurgicala. Ar fi bine, sau chiar indicat sa te prezinti la urologie pentru a discuta problema ta cu un medic urolog specializat si in chirurgia reparatorie. In mod absolut sigur se poate rezolva afectiunea existenta intr-un mod corect si satisfacator. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Consulta un medic urolog, acesta iti va fi spune ce ai de facut in continuare.