| Mândroane_Rodolffo_1990 a întrebat:

Poti face sex la 18 ani sau mai devreme daca preputul nu se decaloteaza? Si la cati ani trebuie sa se decaloteze singur? Eu am 14 ani si cand penisul este in erectie nu se decaloteaza doar daca il decalotez eu cu mana! Ajutor pls dau funda!

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

DA poti face doar ca cu grija ca ai putea avea fimoza, daca te doare nu mai continui si mergi la un medic sa te vada, urolog, chirurg, sau de familie.

| Mândroane_Rodolffo_1990 explică (pentru MihaiNicu23):

Nu ma doare dar de la cati ani se decaloteaza singur?

| Analex17 a răspuns (pentru Mândroane_Rodolffo_1990):

Depinde cat de elastica e pielea preputului, la unii se decaloteaza singura la unii nu. Eu nu mi-as dori sa se decaloteze singura, ar fi destul de incomod