| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa stiu cum este sa faci sex/dragoste pentru prima oara? Te doare?

Răspuns Câştigător
| xClementine a răspuns:

Nu-i adevarat, si in cazul baietilor doare prima oara. Mai incolo nu stiu, n-am fost curioasa sa intreb. In partea cealalta, a fetelor, da, intr-adevar, doare, dar nu este o durere greu de suportat, depinde de la persoana la persoana. Tipul trebuie doar sa stie s-o intrebe de fiecare data, iar in caz contrar sa se opreasca. Totusi, pentru a evita orice chestie, poti folosi lubrifiant. Ideea este ca nu trebuie ca baiatul respectiv sa se-ndese ca un taran, trebuie' sa fie tandru si atent cu tine, asta in cazul in care aveti de gand sa va implicati si emotional, ceea ce as recomanda, macar pentru prima oara daca nu de fiecare data. Mai depinde si de cat de mult reuseste sa te excite, la fel, asta va mai atenua din durere. Tocmai de-asta trebuie sa fii selectiva. Bafta!

7 răspunsuri:
| AndyDeiu a răspuns:

Pai na is cazuri. poate sa te doara poate sa nu te doara..depinde...acuma nu stiu de ce criteriu depinde.da stiu lucru asta..si ai spui la bolovan sa bage si el mai cu incetinitorul laughing ..pentru el e mai greu happy

| Oana92 a răspuns:

Durerea variaza in functie de persoana, dar nu este ceva de nesuportat. Poti sa folosesti lubrifiant ca sa nu te doara asa de tare. Si nu uita de prezervativ. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer nu am facut inca! Dar din cateam auzit foarte tare!
o seara frumoasa!

| Nebunatyca69 a răspuns:

Nuuuuuu, ustura laughing. Da doare, dear depinde, pe unele le dor rau, pe altele mai putin, acum nu stiu. Incearca si vezi!batting eyelashes

| iulianIulianus a răspuns:

Te doare pana se rupe ielu, 2 3 secunde dureaza durerea, si apoi dupa ce te freci cu dansu simti placeri nebanuite

| andreeaaa0123 a răspuns:

Buna. In primul rand asteapta pana esti pregatita, iar atunci cand o sa fii pregatita cu siguranta nu o sa simti o durere de nesuportat. In plus daca o faci cu baiat de care iti place sau cu care ai o relatie si il iubesc totul o sa fie mult mai simplu. Pe langa asta conteaza foarte mult si baiatul sa stie cum sa se poarte cu tine stiind ca esti virgina. Daca el face totul asa cum trebuie o sa fie minunat. Sper ca te-am ajutat.

| arsen a răspuns:

Daca esti fata, da, doare. Daca esti baiat nu doare!
Bafta -