| reginutza a întrebat:

Cat de rau doare atunci cand faci dragoste pentru prima oara si cum sa procedezi ca fata happy happy happy si cat timp stai sa o faci

1 răspuns:
| Axys a răspuns:

Sal aici depinde de organispul tau ca sa incepi o veata sexuala trebuie sa fi relaxata total happy... nu e dureros tu trebuie sai explici cum sta treaba imi cer scuze ca spun in aodata prima data e bine sa o faca inet sad la baieti e nasol happy sa a grija de tine happy

Sa fi iubita mult!