| Dsfgfr a întrebat:

Buna as dori sa stiu daca merita sa ma inscriu pe sentimente.ro?

5 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Sa te inscrii pe sentimente pai sitele ala merge foarte greu, de abia se misca, viteza melcului, asta doata, apoi trebuie sa platesti daca vrei sa comunici.Asa orice site de genul ala te lasa sa faci cont dara atat, de vorbit stai si te uiti numa laughing.Ca idee este mai bun simpatie ca se ntimente dara si la ala platesti laughing toti vor bani laughing
Dara tu ce doresti sa faci pe sentimente si cati ani ai?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru relian):

Unde ai invatat bre gramatica? Ca esti tobă de carte.

| relian a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

laughing naspa ai dreptate,dara ce vrei sa fac laughing eu scriu una,calculatoru alta laughing nu stau sa revin,am tastaura pe engleza,ma corecteaza mereu laughing nu stie ce scriu laughing dupa cand trimit mai corecteaza si TPU,deci iti dai seama ce iese laughing
De scoala asa ca idee,doara ca idee,am mai multa vacanta,decat are toata familia ta la un loc,de la Burebista si pana astazi laughing fara gluma.
Daca nu pricepi ce scriu eu,sau altacineva pe aici, nu citi, sau daca te deranjeaza, la fel nu citi. Daca esti interesat de gramatica limbi romane mergi la categoria aia, comentezi acolo pana nu mai stii de tine.Bafta laughing

| anonim123453313 a răspuns:

Bună! Mai bine iti bagi aplicatii de matrimoniale de pe magazin play pentru ca sunt gratis din cate stiu. Si era o aplicatie care iti dădea sa cunoști pe cineva chiar din zona ta, nu mai stiu cum se numeste dar ii faceau reclamă

| Miclea_Alex_1998 a răspuns:

Da,un site foarte bun cu o interfata impecabila. Acolo mi am intalnit dragostea!