| Classy a întrebat:

As dori sa stiu daca se merita sa devin reprezentant Oriflame.As dori detalii,daca vreau sa renunt ce trebuie sa fac,oferte, etc.Mai sunt reprezentant la Lady's, este vreo problema daca ma inscriu si aici? Multumesc!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Discountul cel mai mic de 23% la o comandă minimă de 70 ron.
Nu este nevoie să te retragi, ci pur și simplu nu mai comanzi, nu ești scoasă din grilă, oricând poți reveni pentru activitate.
Poți să te înscrii la mai multe sisteme MLM, fără nicio problemă.
Succes!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur,cîștigi bani și te distrezi! Cadouri superbe și produse excelente!
Poți să te înscri acum pentru că e un program de bun venit unde poți să cîștigi bijuterii cu elemente swarovski!

| uninvited66 a răspuns:

Se merita. Dar trebuie sa ai multi prieteni care sa cumpere sa ai intr-adevar profit! Succes!