| Madutzu_Alyn_1997 a întrebat:

Bună!batting eyelashes
Aş dori statusuri de >dragoste:X:"!
Fundiţă! big grinwinking

Răspuns Câştigător
| BeiiBiiiyoo a răspuns:

Daca inima ta ar fi o închisoare, as dori sa fiu condamnat pe viata

Dragostea ce ti-o port nu e doar un sentiment. E viata si inima mea, e sufletul meu. E singuratate si lacrima. Este, pur si simplu, totul.

Pe pamant traiesc 7, 000, 655, 711 oameni, iar eu am nevoie doar de 1

Dragostea pe care ti-o daruieste o mama. Nu ti-o va darui nimeni niciodata!

Spui ca iubesti da? Arata-mi prin fapte, nu prin vorbe!

Ce faci? Plec. Unde? Undeva departe. Cum te voi vedea? Umbre pe cer. De unde voi sti ca esti tu? Sperante. Cat va dura? O secunda. Daca imi va fi dor de tine unde te gasesc? In mintea ta. Si dupa? Viseaza

Si spui: Gata de dragul ei ma potolesc Ca-i atat de mica si o iubesc

Ce frumosi sunt ochii tai albastrii, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape.

Sigur ca exista si dragoste la prima vedere, dar este intotdeauna bine sa aruncam si o a doua privire

Mai bine doi decat unul. Caci, daca se intampla sa cada, se ridica unul pe altul!

Am invatat ca acasa e in bratele lui, oriunde ar fi ele!

Eu o iubesc. Duios. Nebun. Potrivnic. Pe viata si pe moarte. Fara frica!

Distanta ne desparte dar noi nu ne despartim

Nu am nevoie, nu am nevoie, nu am nevoie... NU AM NEVOIE DE ALTELE...

Sa fii fidel inseamna sa ramai aproape de persoana, chiar si la 20000 de kilometri distanta

Cel mai greu e sa reusesti sa nu te minti. Cel mai usor spui TE IUBESC cand nu il simti

Femeile iti vor spune multe, ca te iubesc si cum si cat, vor spune mai frumos ca mine, dar nu te vor iubi atat

Nu-mi da prietenie cand vreau iubire, ca nici eu nu-ti dau paine cand ti-e sete

Barbatii intodeauna doresc sa fie prima iubire a unei femei – femeile doresc sa fie ultima poveste de dragoste a barbatilor

Iubirea e atunci cand nu poti fii atenta in clasa pentru ca esti prea ocupata sa scrii numele lui langa al tau

Citeodata ma simt mama lui: Sunt fericita cand maninca, cind nu ingheata, cind doarme pe saturate

Sunt momente care ai vrea sa dureze toata viata si sunt oameni pe care ai vrea sa-i ai alaturi mereu

Toata lumea imi spune 'Lasa-l! Nu e de tine!' plec capul si le spun : 'Il iubesc mai mult decat pe mine '!

Si cand crezi ca nimic nu-si mai are rostul, apare cineva si schimba totul!

Alint-o, iubesti-o, ai grija de ea, e inca micuta nu stie ce vrea.
Nu poti cumpara dragostea, dar poti plati din greu pentru ea

Credinta face totul posibil, dragostea face totul usor

Cei mai frumosi ochi sunt cei care te privesc cu dragoste. Si nu conteaza sunt caprui, albastri sau verzi.

Intelege ca nu vreau doar o relatie de-o vara ca inima nu-mi bate doar cand e frumos afara!

E greu să uiţi o persoană care ţi-a dat atâtea motive să-ţi aminteşti de ea

Unii oameni trebuie sa se desparta ca sa isi dea seama ca sunt facuti sa ramana impreuna

Si orice loc devine perfect pentru mine atunci cand imi esti alaturi.

Si am invatat ca doua cuvinte pot schimba total viata unei persoane

Pe mine Lexus-ul tau nu ma intereseaza
, ma grabesc ma asteapta iubitul la statie

În doi este mai bine decât de unul singur - doar dacă ăştea doi pot face un tot întreg

Privirea mea da de stire, ca ochilor mei le e frica sa nimereasca intr-o noua poveste de iubire.

Daca amindoi regreta, e clar ca e iubire adevarata!

Daca doua persoane sunt destinate sa fie impreuna, nici timpul, nici greutatile, nici certurile si nici distanta nu le va desparti.

Iubirea nu cauta egalitate - o naste

Of, inima, tu nu ai minte deloc!

Tu esti in sufletul si inima mea. Si inima simte ca dragostea noastra nu se va termina

Iubirea mişcă soarele şi celelalte stele

Un singur cuvant ne elibereaza de toata apasarea si durerea vietii. Acel cuvant este Dragostea

Cei care nu isi arata dragostea nu iubesc

Dragostea nu este ceva ce doresti, este ceva ce oferi

3 răspunsuri:
| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Trageati-as-o la lumina lumanarilor.

| BeiiBiiiyoo a răspuns:

Multumesc de fundita iar aia care comenteaza in plus mai bine n-ar mai face-o!

| lauriciuu19 a răspuns:

Esti indragostit ha? laughing))