| allyna_2726 a întrebat:

Buna as vrea daca se poate sa ma ajutati si pe mine cu o chestie. imi puteti spune cum se numes aceste melodi si artisti catorva le stiu numele dar nu toate as vrea in special melodiile lui Hidan si Kisame. ei sunt de fapt Pein, Deidara, Konan, Itachi, Zetsu, Orochimaru, Kisame, Kakuzu, Hidan, Sasori, Tobi. http://www.youtube.com/watch?v=dELiJTaatYg
multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Roberta a răspuns:

Pein - Oogie Boogie Song ~Night before Christmas
Deidara - Barbie girl ~aqua
Konan - Torn ~ Natalie Imbruglia
Itachi -Aerials ~System Of A Down, but my school redid this song. If you
Zetsu - Black or White ~ Michel Jackson
Orochimaru - Can I keep him one of my school's song
Kisame - Blue ~ Eiffel 65
Kakazu - mamma mia ~ Abba
Hidan - Bleed it out ~ Linkin parca
Sasori - better than me ~Hinder
Tobi - I want to be just like you

1 răspuns:
| allyna_2726 explică:

Ms mult esti o dulcica.