| BlancaFantasma a întrebat:

as vrea niste sfaturi de la fete/baieti, nu conteaza. mi-am cumparat niste pantaloni scurti, cam prea scurti zic eu:s si mi se cam vede celulita de pe picioare.eu sunt slaba si inalta dar tot am celulitasad sora mea zice ca mi se vede oribil dar eu nu cred asta.si cum sunt prea scurti nu merge sa-i port cu maieuri mulate nu? cred ca pare cam.vulgar asa chiar daca vine bine. dar cu tricouri mai largi e ok, nu? baieti voi ce ziceti chiar asa mult conteaza daca se vede celulita de pe picioare? fundawinking sper sa nu fiu luata la misto, eu sunt cam nesigura din fire si de aceea cer sfaturi:d

9 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Ia-ti pantaloni scurti ceva mai lungi. Denota o fata nu foarte serioasa daca ii are prea scurti. Indiferent de celulita.

| Linda a răspuns:

Deliam - In Biblie scrie, sa ne imbracam cuviincios

| Douapunccteunics a răspuns:

Mai repede se potriveste cu maieurile lungi si largi app cine te place, te place asa cum esti

| Heys a răspuns:

POarta maieuri sau tricu ce vreau u mai larfi nu purta stramte pentru ca la pantalonii aia o sa arati ca o... scuze dar asa e.E na acu o sui ca si cum nu ai avea alte hainelaughing hai ca esti frunoasa orice ai purtabig grin; x

| Sweetheart_5809 a răspuns:

Cu maiouri mai largi e mai bine. Va da un aer sweet. Daca ti se vede, ce? Daca nu te deranjeaza pe tine, nici altii nu vor observa. Stay chill.

| deliam_8720 a răspuns:

@ Linda : unde scrie ca nu esti serioasa daca porti pantaloni scurti? De unde le scoateti nu stiu. Da lasati ma omu sa poarte ce vrea! Si, Elena, nu conteaza ce cred ceilalti, nu atat de mult ca ceea ce crezi tu. Simte-te tu bine, lasa-i pe altii.

| anonim230 a răspuns:

Oh c'mon celulita e ultima ta problema? daca tie iti place cum iti sta, ce mai conteaza ce cred altii? conteaza sa te simti bine in pielea ta tongue
p.s. sunt baiat si parerea mea e ca nu conteaza asa mult happy

| ZeroCool_9224 a răspuns:

Spune-i lu sorata ca e cam prostuta. si ce daca se vede?

| andu2k11 a răspuns:

Vrem o poza, daca ai fundul, sanii, ok, nu cred ca e problema. din partea mea ca baiat big grin