| anonim_4396 a întrebat:

Toti imi spun ca sunt slaba dar eu ma consider grasa. nu asta e problema problema e ca mi-e imi place sa port tricouri, maieuri, bluze mai mulate dar imi scot in evidenta burta. ce sa fac ca sa slabesc?

Răspuns Câştigător
| BubbleGumyy a răspuns:

Poti incerca o cura cu otet de mere: in fiecare dimineata bei un pahar cu apa amestecat cu 2 lingurite de otet

mult noroc!

1 răspuns:
| Xtina_8376 a răspuns:

Daca nu era asta problema atunci n'ai mai fi vrut sa slabesti laughing trebuia s'o zici mai direct nu ca nu te intereseaza ca esti grasa :-si mai bine ai invata sa te imbraci astfel incat sa te avatajeze nu sa porti bluze mulate pe tine sa ti se vada colaceii si alte alea... dar daca tu stii ca esti grasa si te imbraci asa nu ai pic de stil scuza'ma ca ti'o spun happy