| monikka a întrebat:

as vrea sa ii cumpar prietenului meu un cadou de sarbatori pentru ca nu am avut ocazia pana acum sa ii iau unul si ne intalnim in cateva zile dar sunt in pana de idei. Face taekwondo, este o fire oarecum deschisa, ii place distractia si m-ar ajuta niste idei despre cadouri.La cele mai bune raspunsuri dau funda!

Răspuns Câştigător
| Inoue a răspuns:

Bună! Taekwondo zici? Prietenul meu practică Wushu, iar de sărbatori i-am luat o sabie lemn cu teaca pe care scria in chineza,, Urmează calea razboinicului,,. Bineinteles că era artizanat, cumparata de la mall. I-a plăcut enorm.Si prietenului tău cred ca ii v-a placea ceva de genul ăsta, plus ca e de la tine. Sper ca te-a ajutat si La Multi Ani!
fundita?