| x0x0x0x0x0 a întrebat:

am si eu o problema peste cateva zile o sa fie ziua unei fete pe care o plac foarte mult si as vrea sa o cuceresc cumva, va rog frumos imi puteti da niste idei pentru ce cadou sa ii cumpar mentionez ca o plac foarte mult, dar nu stiu daca si ea ma place. VA rog frumos vreau niste raspunsuri bune si sper ca nu este gresita categoria.

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai depinde cum se imbraca ea poti sa ii cumperi inele bratari lanturi floriiun ursulet de plus (ca asa o sal pastreze amintire mereu)

| julia221 a răspuns:

Nu poti cuceri pe nimeni cu un cadou.In general, daca un om nu te place, un cadou nu ii schimba perceptia asupra ta. Poate, cine stie, cazul tau e exceptia, insa cel mai bine ar fi sa ii iei ceva din suflet. Ceva cu valoare emotionala mare, ceva ce sa-i aminteasca de tine happy

| x0x0x0x0x0 explică:

Pai si ce cadou asi putea sa ii ofer ca sa fie din suflet?