| Anonymous69 a întrebat:

As vrea sa invit o fata de care sunt indragostit lulea la un suc si as avea nevoie de niste sfaturi. Cum ma puteti ajuta ?

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

1.Baga-te in gasca ei.
2.Nu exagera cu avansurile.
3. Fa-o mereu sa rada si arata-ti personalitatea, cele mai bune calitati!
4.Invit-o dupa un timp la suc, dar sa nu pari NICIODATA mort dupa ea, nu te face catelusul ei ca o se plictiseasca daca vede ca o asaltezi.
5. Daca o sa vorbiti [prin mesaje, etc, nu ii da 10 pe zi.Fii rezonabil mereu!
6. Daca accepta relatia atunci nu sari in niciun caz cu ''te iubesc'' in primele 2-3 luni!

| GyeBaek a răspuns:

Pai invit-o, fara emoti si cu curaj

| mario a răspuns:

Spune-i ca vrei sa faci sex cu ea.sigur v. a iesi la intalnirewinking

| alexandra0000009 a răspuns:

1.pai invit-o pur si simplu ceva de genul''hei vrei sa mergi la un suc?''
2.gaseste un subiect interesant o pasiune in comun
3.restul va decurge de la sinebig grin