| Anonymous69 a întrebat:

As vrea sa invit o fata de care sunt indragostit lulea la un suc si as avea nevoie de niste sfaturi. Cum ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Psihiatra a răspuns:

Pai... vorbeste prieteneshte cu ea, comporta`te natural si invit`o(ca prieten mai ntai)la un suc.Acolo e inevitabil sa nu comunicatzi. Daca vezi ca ai multe in comun cu ea incearca sa o convingi(nu sa o obligi)sa fie cu tine.Intreaba`o mai discret daca ar vrea sa fie cu tine. Daca vezi ca nu iese nimic atunci ramanetzi prieteni... O prietenie in plus nu strica.Mult noroc happy