| Anonymous69 a întrebat:

Buna ! As vrea sa invit o fata de care sunt indragostit lulea la un suc si as avea nevoie de niste sfaturi. Cum ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa invit o fata... la un suc.Invit-o si numai cere sfaturi caci daca le pui in practica sigur o sa te faci de ras.Fi cum esti de obicei si ATAT!

| alexoz a răspuns:

Draga alex am avut aceiasi problema ca si tine nu tine sentimentele in tine spune-i drept in fata fetelor le place sa vada ca ai tupeu spune-i si gata o sa fi surprins