| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati si pe mine intr-o situatie. L-am intrebat pe fostul meu iubit daca va fi din nou doar cu mine, fara alta, dupa ce ne impacam. Cum sa-l recuceresc? Ce imi sugerati? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Lore2good a răspuns:

De ce te intorci la fostul? De ce nu incerci sa traiesti in viitor si nu in trecut?sad
Ca sa il recuceresti,trebuie sa fi tu insuti,fara a brava,fara a incerca sa fi ceea ce nu estihappy. Aminteste-ti doar:Odata el s-a indragostit de tine, de persoana ta, de felul tau de a fihappy

2 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Ca sa il recuceresti trebuie sa fi ca inainte! Cum erai cu el atunci cand v-ati cunoscut prima data! Asa se va indragosti iar de tine! Si din moment ce va impacati, trebuie sa ii pui si tu cateva conditii, sa nu suferi iar! Bafta multa:*

| foxi a răspuns:

Supa reancalzita.nu prea mai are gust!