| Alexandra1239 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati si pe mine cu ceva! As vrea sa ma impac cu fostul iubit, dar nu sunt sigura daca el mai vrea sa ne impacam! El s-a despărțit de mine pentru ca i-am trimis niste mesaje unui prieten de a lui foarte buna ca il plac si chestii, nu asa este important! Eu chiar tin la fostul meu iubit si vreau sa ma ierte si sa ne impacam! Cum fac sa ne impacam? Va rog ajutati-ma! Dau funda

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Greu de explicat faptul ca poti iubi 2 persoane in acelasi timp. Probabil ca daca ai reusi sa-l convingi sa aveti o discutie constructiva si edificatoare in care sa recunosti ca ai gresit sau sa-i explici ca de fapt ai incercat doar sa-l testezi pentru a-i vedea reactia lui. In cazul in care accepta ai putea sa-i ceri iertare si sa-i ceri sa redeveniti iubiti. Trebuie sa ajunga in posesia acestei dorinte printr-o informare directa din partea ta sau prin intermediul un/ui/or prieteni comuni. Succes!