| silvia_6803 a întrebat:

Buna as vrea sa ma sfatuiti si pe mine am 18 ani si nu mi-am inceput viata sexuala si as vrea sa stiu asa de inceput daca o sa mi-o incep candva cum ar fi indicat sa isi puna prezervativ pentru prima data sau sa fie fara ma refer decat la dezvirginare? astept sfaturile voastre.

Răspuns Câştigător
| TąNyą a răspuns:

Ar fi mai bine cu conţine lubrifiant şi o să doară mai puţin sau chiar deloc.
+ Că te protejează împotriva la boli şi la o eventuală sarcină.

FantaSZy.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pentru tine ar fi mai putin dureros daca ati folosi prezervativ de la inceput, eventual unul cu extra-lubrifiant.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Obligatoriu cu prezervativ dacă nu v-ați făcut analizele.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara simti mai bine

| amyyyy a răspuns:

Hmm...nu am facut`o nici eu nikiodata... dar din cate am vb cu fetele am intel ca prezervativu` s`ar putea rupe, deoarece.intra mai greulaughing. dar pentru protejare ar trebui neaparat prezervativ. nsuh ce sa zic, mai bine faceti`va niste analizewinking
mult mai sigurbig grinbig grin

| codreanusergiu a răspuns:

Nu... ca prima data ar fi de dorit fara prezervativ ca sa simt gustul dragoste.