| anreeadeea15 a întrebat:

Am si eu o intrebare eu mi-am inceput viata sexuala acum o luna si prima oara cand am incercat nu am folosit prezervativ dar baiatul nu a putut intra decat ff putin ca m-a durut ff tare si nici nu s-a terminat asta se intelege nu... abia a 2 oara a reusit dar atunci am folosi si de fiecare data am folosit de atunci dar nu stiu simt ca ceva nu e in regula as fi putut ramane insarcinata doar de prima oara cand a ineracat? sau este doar frica din mine pentru ca si pana acum am ezitat sa imi incep viata sexuala ca sa nu raman astept parerea voasta plzz... crying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele femeie o fac de vreo 3-4 ori pe saptamana din dorinta de a avea copii si nu reusesc sa ramana insarcinate. Crezi ca asa rapid se ramane? Doar sa nu fii tu una din 10.000.000... de ghinioniste care raman "cat ai bate din palme".

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Pai el unde a ejaculat?

| ghiCIne a răspuns:

Pai daca a folosit prezervativ, nu ai ramas insarcinata.
Iar daca prima data nu a folosit, dar el nu s-a terminat - la fel, nu ai ramas.

| ghiCIne a răspuns:

Doar daca ejacula in vagin era posibil.

| anreeadeea15 explică:

La 17 dc?