| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea sa ma tund (vrea mama )si eu intr un fel adica nu prea as vrea sa ma tund dar un breton in dreapta as vrea sa am aveti cumva modele dupa care sa ma iau >? cu bretonul in dreapta?
scuze categorie

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Uite o idee, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| fyfy3 a răspuns:

Scrie pe google tunsori la moda, pune sa vezi pozele si alegeti de acolo daca vrei sa mergi la frizer imprimeaza-ti poza cu parul dorit si te duci eu asa fac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@didy45 crezi ca imi era lene sa caur? nu dar am cautat si nu m gasti nik...deci...