| xcandyoyo a întrebat:

Hey, eu vreau sa ma tund intr-un fel si mama nu vrea (am parul lung) poate cineva sa-mi dea un site ceva? funda

scuze pentru categorie

Răspuns Câştigător
| Tacii a răspuns:

Poti sa ti-l filezi doar in fata(daca ti-l filezi si in spate iti iese di coada)mai scurteaza-l putin(daca e inspicat)si daca vrei fa-ti si breton, dar nu drept (putin stramb)si bretonulsa nu fie stufos(mai subtire)asa m-am tuns si eu acum o saptamana.imi era frica ca nu va iesi bine, da a iesit perfect(ni mie nu-mi dadea voie.Succes.Funda?
?

1 răspuns: