| dynakiss a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti ce parere aveti despre faptul ca, fostul meu prieten cu, care nu m-am vazut de 3 saptamana. (in astea 3 saptamani nu ma cautat, nu m-a sunat, nimic...) ma suna intr-o seara sa-mi spuna ca vrea sa ne intalnim, eu i-am spus ca nu vreau si de atunci iar nu ma mai cautat.

Daca ati trecut prin faze din astea cum ati procedat?

6 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Nu inteleg daca este fostul de ce mai te doare de el?! Adica inca suferi dupa el sau ce? Sami bag **** in voi cu detalile voastre va este greu sa spuneti mai amanuntit?!

| blaxy a răspuns:

Pai daca dorea ceva mai mult te mai suna.credca dorea in acea seara sa fie cu cineva ca ai era urit, sa treaca timpul asa.nu cred ca dorea ceva mai mult.iar tu ar trebui sal ignori mai departe, si sati vezi de viata ta

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Pai daca mai tii la el suna-l si spune-i ca te.ai razgandit si ca vrei sa va intalniti. daca tu il respingi asa normal ca el nu mai insista.probabil crede ca nu mai vrei sa ai deaface cu el...

| Sofletzel a răspuns:

Stii poate iai fost interesanta pentru un timp, apoi cind iai refuzat lui ia stat indiferent de tine deoarece nu te iubeste atit de mult. Daca vrai ceva cu el poti sa flirtezi, sau poti sai scrii sal intrebi"de ce s-a adus aminte acum de tine".

| roksy a răspuns:

nu e prea interesat de aceasta relatie sincer atata timp cat nu te a cautat nust ce sa zic cam indiferent tipu ar fi bine sa l lesi balta nu faci nimic cu el

| dynakiss explică:

Daca nu vrei sa raspunzi nu esti obligat... castiel