| kinder96 a întrebat:

as vrea sa stiu daca pot ramane insarcinata fiind virgina si neavand contact sexual cu penetrare, nici contact direct intre organele sexuale, doar ca el si-a dat drumul cand era in chiloti si dupa s-a frecat de mine si eu eram in chiloti, se poate ca, cumva sperma sa fi trecut de chiloti si de himenul meu si sa fiu gravida?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fata penetrare nu ramai bortoasa, dar eu am o intrebare daca tot aveti tentative de sex, de ce nu puneti mana pe un prezervativ si faceti sex ca la carte in loc de acest teatru hidos si gretos?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai fi extrem de ghinionista

| corbulalbrosu a răspuns:

Niciodata nu se poate afirma in materie de sex si procreere ca esti 100% sigur in concluziile tale, de aceea se poate presupune, afirma sau concluziona, ca in proportie de peste 99% in situatia descrisa de tine este IMPOSIBILA formarea unei sarcini.

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine nu este posibil sa ramai gravida.

| Oana92 a răspuns:

Mi se pare ireal ca in secolul 21, cand ai acces la atata informatie sa pui asemenea intrebari.

Nu, nu ai cum sa ramai insarcinata! Sperma nu pleaca de nebuna prin chiloti si se opreste doar cand da de vaginul tau.

Nu te pune sa faci sex pana nu inveti ceva anatomie. Ca la partea cu logica ai pierdut deja trenul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred dar totusi ar trebui sa faci un test