| Marius08098 a întrebat:

Buna, poate rămâne însărcinată daca am frecat de penisul meu cu vaginul pana mi-am dat drumul? Eram cu haine pe noi chiloți + pantaloni amandoi

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu cati anisori ai, dar este evident ca habar nu ai cum s efac copii!
Prin chiloti, haine, cu perdeaua, prosopul si apa din Wc sau cada NU se poate ramane gravida!

| mihai69 a răspuns:

Nu.

| GeorgeCazan a răspuns:

Ce întrebare e asta? Eu înțeleg că nu se face educație sexuală în școală românească, dar biologie se face. Un minim de informații le-am primit in clasa a 9-a de la profa de biologie. Dacă nu ați făcut sex cu penetrare vaginala și ejaculare în vagin, răspunsul simplu e că nu ai lăsat-o însărcinată; nu au fost indeplinite "conditiile". Cel puțin nu ai lasat-o tu însărcinată; poate alt băiat, poate Duhul Sfânt.

| andreeaeml1200 a răspuns (pentru GeorgeCazan):

Exactt! daca nu exista ed. sexuala in scoli, macar exista atatea surse pe internet de unde poti gasi informatiile de baza despre viata sexuala si alte lucruri de genul

| Paracetamol0lol a răspuns:

Da, clar în 9 luni ești tată, baftă că e greau

| IreneeDiana a răspuns:

….atat timp cât nu ai ejaculat in vagin…poți sta linistit laughing)

| faaeyihvewx a răspuns:

Nicio sansa cu atata armura pe tine