| getutageo a întrebat:

Buna as vrea sa stiu si eu ce inseamna cand visezi persoana iubita mersi amticipat app dau fundita pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| gabriella85 a răspuns:

E clar! gandul tau este tot timpul la ea/el.nici macar in vis nu te poti desparti de el/ea, o vrei si gata! e de binehappyfelicitari! iubirea este cel mai puternic si minunat sentiment din lume!

5 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Când visezi persoana iubită, înseamnă că ea se gândeşte la tine noaptea şi nu poate dormi sau adoarme doar cu gândul la tine.

| 202 a răspuns:

Pai 2 lucruri 1.ca se gandeste la tine inainte sa adoarma persoana respectiva
2. ce visezi nu o sa se intample niciodatawinking

| dan3nd a răspuns:

Dupa parerea mea nu inseamna nimic! happy

| Miriam9 a răspuns:

Inseamna ca se gandeste la tine, ca a adormit cu gandul la tine sau ca iti simte lipsa:*O alta influenta o poate avea faprul ca ai stat probabil toata ziua cu gandul la el sau ati vorbit foarte mult despre viitor:*

| DjChryss a răspuns:

Eu nu cred in superstitii... cel mai probabil va despartiti...winking