| anonimplz a întrebat:

as vrea sa va intreb, daca imi bag un dildo care imi rupe himenul si imi curge sange inseamna ca nu mai sunt virgina, nu?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In acest caz se considera ca s-a produs o deflorare. Cu toate ca cele doua cuvinte dezvirginare si deflorare sunt conform DEX similare totusi se considera ca dezvirginarea se va produce doar in momentul in care in vaginul tau va patrunde un penis real. Deci se vei fi considerata ca fiind virgina pana in momentul primului contact sexual real, chiar daca vei avea himenul rupt.

5 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Teoretic.
Dar încearcă să-i demonstrezi tu viitorului tău prieten că ești virgină și că el e primul.

| minrest a răspuns:

Daca introduci un dildo in vagin esti deflorata. De-aia se chinuie ginecologul sa palpeze uterul virginelor prin rect, ca ele sa se defloreze cu un dildo. Himenul este doar semnul virginitatii. Dar odata semnul distrus, virginitatea nu mai poate fi demonstrata.

| peperonies a răspuns:

Cam da.

| TheCuriousMonkey a răspuns:

Practic da, teorectic trebuie o puţă reală ca să fi considerată dezvirginată.

| Mihaelagirl a răspuns:

Fizic, nu mai esti