| anonimaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Daca ti se rupe himenul inseamna ca numai esti virgina?

11 răspunsuri:
| Patry a răspuns:

Clar da.hee hee Himenu`ala se rupe la primul contact sexual.

| mihai69 a răspuns:

Dacă ți-l rupi singură cu de'ștu' - tot virgină ești, doar că deflorată.
Dacă te joci cu puța amicului - sigur nu mai ești!

| Emilian65 a răspuns:

Daca iubitul ti-a bagat scula in vagin, nu mai esti virgina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar da! Nu mai esti:-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca faci sex nu mai esti virgina. Daca o faceti normal si nu ti s-a rupt himenul tot nu mai esti virgina. Daca o faci anal sau oral tot nu te mai poti numii virgina chiar daca ai himenul intact.

Iar daca ti se rupe himenul prin nu stiu ce minuni tot virgina esti.

| Fernando9Torres a răspuns:

Nu,inseamna ca himenul tau e "made in china"!

| NimeniSiAtat a răspuns:

Categoric nu mai esti virgina!

| AlexandraCris a răspuns:

Sigur că da! Până la urmă asta înseamnă a-ţi pierde virginitatea. În cazul fetelor.

| lory966 a răspuns:

Da... De la primul contact sexual nu mai esti. Daca ti l-ai rupt singura, tot esti virgina.