| Bubblesexing a întrebat:

Bună All! Asi vrea sa stiu ceva. deci, cuma fost la voi prima data cand ati facut dragoste? doare? curge sange? Si cum e cand ti se rupe himenul?

Răspuns Câştigător
| DMX_7058 a răspuns:

Salut Bubblesexing!
Deci sa incepem cu inceputul: am cunoscut multe fete care se speriau ca de moarte, de un lucru firesc si inofensiv a face dragoste! Sa te lamuresc in privinta cu asta: primul contact sexual nu doare foarte rau si da curge un pic sange deoarece este penetrat himenul, dar stai linistita ca nu doare groasnic, dar specific ai grija cu cine faci amor prima data deoarece asta depinde si te partener, daca partenerul nu te incetul cu incetul si te ia tare direct atunci o sa mori de durere! Ideal este sa te pregateasca incet si atunci durerea va fi inofeniva cu cat penetreaza mai tare atat este si durerea mare si insuportabila! Sfatul meu este sa fii calma si linistita ca nu moare nimeni din asa ceva, si inca un lucru ai grija cu cine faci?! Daca te-am fost de folos, poti sa imi dai o fundita!

4 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Doare,zbieri,stai cateva zile la urgente...E traumatizant,nu incerca, iti distrugi viata.

Gogule, stii ce-i aia viata intima? Nu se etaleaza si nu te priveste.

| NoNameMe13 a răspuns:

Pfoaaai curge la sange incat abia iti mai raman 2 litri de sange in tot corpul :O:O
E o durere insuportabila! Foarte putini au ramas in viata straight face

Răspuns utilizator avertizat
| elena_1795 a răspuns:

Mie nu mi-a curs, si nu m-am simtit tocmai bine.eram mai tot timpul incordata si vroiam sa se termine odata