| Aysa19 a întrebat:

Buna as vrea sa va pun o intrebare, acum 2 saptamana am facut petting cu prietenul meu, dar mentionez ca ne-am scos doar cateva pise de imbracaminte dupa noi (maieul, tricou)restul NU! Menstruatia mi-a intarziat o saptamana, dar nici inainte numi venea intr-o data fixa mereu imi intarzie.Deci nu am avut contact sexual, doar mangaieri usoare genitale fara contact intre ele! si mentionez ca ambii suntem virgini! Se poate s fii ramas insarcinata? dintr-o greseala? el nu a ejaculat.sunt potin speriatasad

Răspuns Câştigător
| lyrics a răspuns:

Ramai insarcinata doar prin penetrare.
mai sunt cazuri(si aici pe TPU)in care el si'a dat drumu, ia ramas sperma pe mana si dupa ar fi bagat un deget in vaginul fetei.
stai linistita.
sa inteleg ca ai ciclu neregulat.
:*

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ai ramas insarcinata, ai doar o intarziere.

| tyana a răspuns:

Cum sa ramai insarcinata daca nu a existat penetrare si ejaculare? Nici macar atingeri intre organele sexuale! E imposibil sa fii insarcinata daca s-a petrecut intre voi doar ce ne relatezi tu.

| Crisstina a răspuns:

Stai linisita, ca sa ramai insarcinata trebuie sa existe penetrare si mai ales sa ajeaculeze baiatul! Voi nici macar nu erati dezbracati, nici macar nu a fost vreun contact intre organele genitale! Deci nu ai de ce sa iti faci griji! Bafta! :*

| Lora a răspuns:

Hmmmm nu cred ca s-a intamplat nimic eu spun sa respiri adanc si sa astepti linistita sa iti bata "scufitza rosie la portitza". O zi buna in continuare!

| monique a răspuns:

Nu ai cum sa fii insarcinata(ca doar nu a intrat nimic in tine), dar in schimb ar fi bine sa vezi ce-i cu hormonii tai de tot il ai neregulat. Bea si niste ceai de coada soricelului (cura de 2 saptamani o cana doua pe zi) pentru reglarea menstrei. Si stati asa cuminti pana cand o sa fiti pregatiti sa va asumati tot ce implica o relatie, inclusiv bebe.

Răspuns utilizator avertizat
| alexx_8375 a răspuns:

Aolo doamne numai intrebari din astealaughing esti ma insaracinata vei face tripleti si vor fi si negri!

| blondabex a răspuns:

Nu normal ca nu ramai insarcinata daca nu ai avut contact sexual

| irinuca_6056 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata... si nu te mai stresa ca si asta intarzie menstruatia