| auras83 a întrebat:

Tin sa mentionez am facut sex oral, ambii virgini niciodata vreun contact sexual, si nici contact cu sperma sau cu alte chestii! pot face bts?

Răspuns Câştigător
| HadesSs a răspuns:

Daca nici unul din parinti nu a avut astfel incat sa mosteniti, nu aveti cum sa luati mai ales ca nu ati avut contact sexual ci doar oral.

| auras83 explică (pentru HadesSs):

Nu deci doar atât pur si simplu oral dar fara nimic ca si cum ar fi o acadea gen sunt speriat de moarte nu mai am somn si nici pofta de mâncare!

5 răspunsuri:
| sweetangels a răspuns:

Daca nu exista papiloame (seamana cu niste negi) pe piele, daca partenera nu are o scurgere continua alba, groasa si densa, nu, stai linistit! cu atat mai mult cu cat sunteti virgini

| auras83 explică (pentru sweetangels):

E același lucru in cazul in care sunt 2 băieți sau 2 fete?

| sweetangels a răspuns (pentru auras83):

Adica ai facut-o cu un EL?

| Necunoscut112 a răspuns (pentru sweetangels):

Lol. E popo. În viitor ai toate şansele să iei bts dacă o iei la spate, neprotejat