| Jelly_7813 a întrebat:

As vrea sa va rog ceva urgent pe cei din Constanta!
Va rog frumos daca stiti sa imi spuneti si mie ce licee sunt in Constanta sau in Mangalia si ce profil au. (scuze de categorie dar e urgent) dau fundalove struck
mersiii >mult:*big grin

2 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Nu cred ca sunt in Mangalia.Incearca la Energetic Constanta. E mistotongue). Chiar langa Mare.Vara mergem in fiecare zi pe plaja.Ne strangem toti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt munlte licee in cta traian mircea ovidius mihai eminescu blaga etc.si in mangalia economic si eu ma cinfrunt cu aceeasi probleme succes sper ca o sa iei cea mai bune decizie