| AlanaGlowey a întrebat:

Buna as vrea sa va spun o intrebare cum pot sa imi bun o poza la avatar va astept un raspuns

4 răspunsuri:
| andreea_9470 a răspuns:

Cati ani ai tu copila? nu-ti dau mai mult de 10
gandeste-te si tu ca nu esti planta
nu ajunge ca intrebi odata.tre sa intrebi de doua ori ca sa fii sigura, nu? si in plus.intrebi si jos.
neinteresant...

| dodobymy a răspuns:

Daca te referi la poza pe TPU dai in partea stanga sus unde scrie cu portocaliu a 3 a optiune editare profil apoi iti va aparea profilu in partea dreapta cu toate datele mai jos vei avea "selecteaza imagine profil" dai browse si selectezi o poza din calculatorul tau dai open si apoi salveaza profilu cam atat. Sper ca ai inteles baftawinking

| AlanaGlowey explică:

Cum as putea?

| AlanaGlowey explică:

Cum imi pot pune va rog orcine depe TPU va rog?