| Rox1234 a întrebat:

Buna happy as vrea si eu parerea celorlalti, in special a baietilor cu privire la ceva. Am cunoscut un baiat doar virtual doar ne intelegeam perfect glumeam si parea sa ne simtit bine impreuna *amandoi suntem foarte amuzanti* cand ne-am intalnit din prima cu pupaturi pe obraz si ma tinea in brate.La a doua intalnire deja m-a sarutat rolling on the floor i am zis ca vreau pe obraz da el nu pe buze.Nu cred ca vrea o relatie serioasa desi a zis ca ma iubeste.A fost un sarut mai apasat fara emotii pentru el ca un pupic.Desi el a zis ca a fost primul avea experienta zic eu rolling on the floor Acum vorbim am deci sa ne mai vedem da pare nu stiu..cam fustangiu cere FB si de la alte fete si ***.rolling on the floor si acum intrebarea mea e, baietii pot saruta o fata doar din plictiseala lor?*Dau funda* *Scuze pentru roman*! happy

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Băieții pot săruta orice fată fără vreun motiv anume. Doar cu speranța că sărutul acela ar putea să ducă la ceva mai mult... În definitiv, cine ar refuza puțină plăcere?!? evident, dacă e reciproc acceptată.

3 răspunsuri:
| seth2016 a răspuns:

Daca nu este prea matur la cap e posibil sa faca ce a vazut prin filme, ce a auzit de la altii etc. Dupa cateva esecuri probabil o sa invete, sau nu.

E treaba ta sa stabilesti limite si sa-i spui / dai de inteles ce e permis si ce nu. Altfel poti sa-l pui pe liber oricand.

Bafta!

| UzOm a răspuns:

Băiatul vrea păsărică. laughing

| Rox1234 explică (pentru UzOm):

E bine sa vrea si o palma peste bot rolling on the floor