| blackboss a întrebat:

Eu sunt un baiat cu varsta de 13 ani si nu am avut niciodata o relatie serioasa adica pupaturi si tinuturi de mana sau altceva.
si acum as vrea sa am o realtie serioasa dar nu am cu cine ce sa fac?

3 răspunsuri:
| 354 a răspuns:

Buna ziua! confunzi lucrurile, pentru ca o relatie serioasa nu se bazeaza pe "pupaturi "si "tinuturi de mana"cum spui tu, si pe alte chesti serioase de asemenea.Sunt de parere ca la aceasta varsta nu vei putea avea o relatie serioasa, deoarece inca esti un copil, dar iubita poti avea! esti prea micut ca sa iei o relatie in serios, parerea mea.Nu astepta dragostea, pentru ca vine singura cand nici nu te astepti! mult succes si sper ca ne vom mai auzi pe acest site cand vei avea o varsta mai mare. succes!

| alinutzaap a răspuns:

Nu te grabi.winking toate la momentul potrivit o sa se intample.winking

| k_7073 a răspuns:

Stai linistit, eu aveam 18 cand am inceput cu pupat si tinut de maini, si crede-ma ca nu am gresit.
vrei tu si ferari si piscina dar mai ai timp de toate astea