| mikuta a întrebat:

As vrea si eu sa ma tund, dar nu stiu cum, am parul lung si este drept, as vrea sa imi fac un breton intr-o parte, dar nu as vrea sa umblu mult la lungime, as vrea sa ii dau o forma, am mai fost tunsa anul trecut, dar a crescut si numai are nici forma. Puteti sa ma ajutati cu niste sugestii.Multumesc mult. Dau fundita:*

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Ai gresit din pacate rubrica!

| Alexutzu_8327 a răspuns:

Pai taietil pana la umeri il prinzi la spate 2 cleme pe lateralsa faci un model si in fata iti lasi preton pe o petre de preferat pe stanga