| Alesssiiia a întrebat:

as vrea sa ma tund, dar nu prea stiu cun, am vazut ca unii dintre voi va pricepeti...happy

Deci: Sunt tunsa filat, si am parul onfulat pana peste umeri putin, cam m-am saturat de el asa as vrea ceva mai drept, putin de tot spre emo, dar doart putin, mar certa mama si profii. Ceva ca breton intr-o parte... dar sa fie cat mai drept, dar nu stiu daca ma pot tunde cat mai drept daca am parul filatcrying... Off

Imi puteti da niste pozici...
Add : hazalkaya.nihal

Răspuns Câştigător
| sbafbsvlisach a răspuns:

Hey.Si eu am fost tunsa filat si mi s-a si ondulat putin parul si m-am tuns emo uite ceva de genu:http://www.google.ro/......tp?/imgres
Mda si pe mine cred ca o sa ma certe profii dar nah nu-i bagi in seama si gata doar nu pot sa-ti faca ceva mai rau decat sa te ia la interogatoriu. Oricum sper ca ti-am fost de ajutor;)Funda?

1 răspuns:
| Lucinca a răspuns:

Pai poti sa te tunzi in scari sau drept. si daca ai parul mai cret intindetil cu placa