| Bombonik_8523 a întrebat:

Buna happy
As vrea si eu sa stiu daca un baiat este virgin.si face laba inseamna ca el s-a dezvirginat? sau s-a dezvirginat atunci cand s-a culcat cu o fata prima data chiar daca el facuse laba inainte?
Merci frumos :*

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dezvirginarea se produce la primul contact sexual cu un partener.

| Flav a răspuns:

Mai, tu n-ai teme de vacanta pentru scoala?

| unione a răspuns:

Ce vocabular obscen... auzi la ea ''face laba'' aoleuuulaughing

| andradat a răspuns:

Baiatu ramane virgin si dupa laba, stai linistita.

| bOse a răspuns:

Laba? Care laba? Laba piciorului?

Lasana la o parte sarcasmul, nu are cum sa se dezvirgineze facand asa zi'sa LABA, tu cand te... te dezvirginezi?

| HelpBoy a răspuns:

Se zice Masturbare nu LABA.

| Katherine † Pierce a răspuns:

Masturbarea nu inseamna pierderea virginitatii. S-a dezvirginat cand s-a culcat pentru prima data cu o fata.Masturbarea este ceva complet normal la baieti.happy

| romulla a răspuns:

Da! se poate.Sa ti spun dc pentru ca e ca si la voi fetele, va puteti dezvirgina cu degetul. La barbati e ¨altfel´ facandu si laba se rupe ceva un fir si gata dar la femei se tine cont mai ales daca baiatul ciripeste ca a fost primul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa-i ca neuronu' tau murea de plictiseala, si a postat labareala asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii cand baiatu nu mai e virgil? cand o... pe una

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata crescuta de maimute auzi laba x-(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CE laba. a piciorului.straight face Se numeste masturbare don`shoarahappy Baiatul se dezvirgineaza in momentul in care are primul contact sexualhappy si degeaba multumesti frumos daca nu sti sa vb frumoswinking kp:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau eu sa mi-a fai

| ionutdinu21 a răspuns:

De ce a facut prietenu tau laba langa tine