| Zăppă a întrebat:

Sunt cu un baiat de 3 luni si deja il iubesc, as vrea sa ma culc cu el insa el stie ca sunt virgina. eu m-am dezvirginat singura..nu m-am culcat cu un alt baiat. isi va da seama ca nu mai sunt virgina? funda :d

10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Recomandare pentru tine si altele ca tine, uita-te la "American Pie". Este o secventa in film care iti spune ce trebuie sa faci acum.
Daca nu te-ai prins: "Cand am fost in tabara de cercetasi, m-am masturbat cu..." (un instrument muzical, am uitat cu ce).

| mona a răspuns:

Un baiat isi da seama daca ai fost sau nu virgina dar asta depinde si de experienta sexuala a baiatului

| Maaryyneelaa a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa-i spui adevarul,poate se va supara pe moment,dar daca si el te iubeste,te va ierta,cu siguranta isi va da seama.El cati ani are? Dar de ce nu l-ai astept pe el si te-ai dezvirginat singura? Adica acum el poate ca nu va crede ca ai facut tu chestia asta,poate va crede ca a fost alt barbat, dar cel mai bine ar fi sa-i zici inainte, pentru ca daca tu te culci cu el si dupa iti va zice"uite care-i treaba, tu n-ai fost virgina", se va supara pe tine si de ce sa va certati cand ati facut un asa pas important in viata voastra? Cel mai bine e sa-i zici adevarul!

| Oana65 a răspuns:

Nu prea cred ca o sa-si dea seama, dar de ce ai facut asta, eu cred ca e mai bine sa-i spui decat sa afle el. Dar trebuie sa faci cum vrei si cum simti tu! Fundita?

| Vix999 a răspuns:

Ce naiba a fost in capul tau sa ii spui ca esti virgina daca stiai ca nu esti? Acum nu-ti raman decat 2 variante : ori nu te culci cu el si astepti pana la urmatorul (caruia ii explici de la inceput) ori iti iei inima-n dinti si-i spui adevarul si ce-o fi o fi (si varianta a doua s-ar putea sa usureze calea spre prima varianta ) ...nu cred ca te va crede ca te-ai dezvirginat singura si nu ai mai fact sex...dar poti incerca. Sa ai totusi in vedere ca s-ar putea sa te lase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred, cati ani are baiatul?

| Q69 a răspuns:

Masturbarea precoce "naste" monstrii

majoritatea nici nu stiu ce fac...

| December a răspuns:

In principiu da. Dar nu inteleg de ce te-ai dezvirginat singura si nu ai asteptat sa o faca el.

Răspuns utilizator avertizat
| vladut22w a răspuns:

Zii adevarul