| Miss95Delia a întrebat:

as vrea si eu sa va intreb de ce baietilor le place sa faca sex?

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Este raiu pe pamant pentru ei love struck

| darrio2007 a răspuns:

Te intreb si eu ceva.De ce fetelor le place sa faca sex? Si mai ales sa fie mare.

| doctginecolog a răspuns:

Dar ce tie nu iti place sa faci sex?
placerea e de partea la aman2 eu asa cred

| myky16 a răspuns:

Pai de obicei ei vad femeia ca pe un obiect sexual ei cred ca sunt mai sensibile si neajutorate.De multe ori ei isi fac iubit doar pentru a se culca cu ea, iar apoi sa faca misto de ea si alte chesti. Sper ca ai inteles totusi ceva dince am spusbig grinbig grinbig grin

| myky16 a răspuns:

Scuze de greselile facutesadsadsadsad

| orangex a răspuns:

Depinde cu cine laughing, ce fel de intrebare e asta.