| dydyyyy a întrebat:

Ce le place cel mai mult baietilor in pat adica cum ati vrea sau cum va place sa se poarte fata cu voi. ce sa va faca mai exact? vreau cat mai multe raspunsuri :*

5 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Sa se poarte in mod firesc, adica asa cum ii dicteaza simturile si sentimentele in momentul respectiv. Orice tentativa de "teatru" este usor sesizabila si este deranjanta.

| ILoveRockelle75 a răspuns:

Japan...contacteaza-ma esti bun smug

| ILoveRockelle75 a răspuns:

Daa japan...mei vorbim pe mess smugsmug

| Gioss a răspuns:

Depinde de la barbat la barbat … mie nu imi place sexul oral.
Mi se face scaraba sa o mai sarut dupa ce ……. lu japan din zisele lui ii place (si ii mai place si sa aiba vise erotice cu fete virtuale.Ai grija sa nu ai un vis umed in seara asata laughing ) … nu suntem toti la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca lor le place doar sexul oral! orice barbat e innebunit dupa chestia asta, in loc sa fie cumsecade si sa respecte o fata, depinde si de fata, si sa fie totusi niste gentlemani cu noi big grin