| monstruletz a întrebat:

as vrea si eu un sfat; sunt cu prietenul meu d ap un an il iubesc enorm si el la fel dar cateodata simt ca imi pierd increderea in el si nu stiu de ce? HelPP!

Răspuns Câştigător
| thyna a răspuns:

Stii de ce? doar pentru ca il iubestisi ti-e frica sa nu faca vreun pas gresit chit ca stii ca el te iubeste... e un sentiment pe care nu ai cum sa ocolestisau sa nu il bagi in seama, e inevitabil, cu cat il vei iubi mai mult cu atat nesigurantza va creste, dar asta nu inseamna ca va face vreun pas gresit ba din contra eu cred ca te iubeste si nu ti-ar face nimic rau. Te pup.cu drag thyna

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Iti pierzi increderea intr-un om atunci cand nu il mai simti langa tine.Nu fizic, ci spiritual.Cand nu te mai urmareste, cand nu mai anticipeaza, cand nu e atent.Normal esti dezamagita. Dar poate ca si el trece printr-o perioada grea.Consolati-va reciproc si iubiti-va multwinking

| Rayyy a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat sa imi pierd increderea, mai ales in prieteni.
Imi primul rand, gandeste-te care este motivul acestui lucru, pentru ca trebuie sa existe unul.
Poate nu mai petreceti asa de mult timp impreuna? Poate v-ati distantat, poate el s-a schimbat, poate tu te-ai schimbat?

Si oricum, aceasta senzatie de neincredere intervine intre persoanele care tin foarte mult una la alta.

| StopTheWar a răspuns:

Daca il iubesti cu adevarat trebuie sa ai incredere in el la fel cum ai in mama si tatahappy.

| aura_1762 a răspuns:

Dap cum a spus si onutzu iti pierzi increderea in el atunci cand mai e asa de grijuliu cum obisnuia si ti se pare ciudat dar iti spun din experienta sa vorbesti despre asta cu el si sa nul judeci rau de prima data fi mai ingaduitoare cu el si asteapta sa vezi daca isi revine bafta
fundita plzzz

| monstruletz explică:

Va multumesc mult de tot m-ati ajut mult va pup

| alexalex_4604 a răspuns:

Poate ca e golan happy

| coconuts a răspuns:

Nu iti pierde increderrea, incearca sa ii vb`esti calm si sa fii inteleasa, cand vezi ca lucrurile nu merg bine, spune`i

Iubeste`l
si nu il stresa cu telefoane cu buzzuri pe mess si astealove struck