| sweetflower25 a întrebat:

Bună. Aseară am făcut sex neprotejat de 3 ori cu terminare pe burtă/sâni. După primul raport am avut al doilea raport fără a ne spală/șterge. Sunt șanse să rămân însărcinată?

Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Sigura ca sunt sanse, daca esti in perioada fertila chiar ai putea sa fii insarcinata, fiindca era sperma ramasa pe teava de la prima ejaculare, care s-a scurs involuntar in vaginul tau, cand penisul a fost reinstrodus a doua si a 3-a oara.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Al doilea contact sexual a fost cu ejaculare in vagin sau tot pe burtă sau sîni? Daca erai in perioada fertila si ejacularea a fost in vagin da, esti gravida daca nu ai fost in perioada fertilă sau ejacularea a avut loc tot pe burtă sîni sau alta zona a corpului nu esti insarcinata, fa ti un test de sarcina la începutul lunii viitoare, numeri 21 de zile de cand ai avut contact sexual si vezi ce spune testul, mai poti intre timp a mergi la ginecolog sa ti faca computer tomograf si alte investigatii, ce varsta ai?

| mihai69 a răspuns:

Doar dacă ești în perioada fertilă. Altfel, nu.

| MotanulAlbastru a răspuns:

Foarte mari.

| arcasultudor a răspuns:

Da ****

| MarcelaPisicutzaNoptii a răspuns:

BUNA! imi pare rau sa aud asta deoarece si mie mi s-a intamplat si am ramas insarcinata cu gemeni,. unul dintre ei a iesit fara un ochi si celalat fara auz.cred ca este din cauza ca ma luase curentul cand faceam sex.Iti recomand sa vizitezi un doctor si sa il intrebi daca sunt sanse sa ai gemeni handicapati