| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

aseara m.am certat cu prietenul meu, s vrea sa ne despartim

i.am cerut sa ne intalnim azi ca am ceva sa ii zic, vreau sa ii cer explicatii

ce as puteai sa ii zic ca sa ne impacam?

funda!

3 răspunsuri:
| Overflame a răspuns:

Sa ii spui sa o luati de la inceput, mai mult decat atat nu iti pot spune, multa bafta happy

| UtzZza a răspuns:

Hisad naspa.stiu cum te simti.fa cumva sa va intalniti... cerei scuze chiar daca e el vinovat si sp ca te vei schimba...nu st ce s zicstraight face.nu il stresa.asta il enerveaza pe pr meu.ca il sun tot timpu.sp ca nu existi fara el.bafta.straight face.ast msj s imi sp ce ai facut.te rogg

| 1259854 a răspuns:

Nu mai vrea sa fim impreuna, il deranjeaza ca at cand sunt ca el n prea vb, i-am zis ca m schimb da nu mai vrea cryingcrying