| anna98 a întrebat:

Am o alta problema.Am mai cerut sfaturi in legatura cu un coleg cu care am fost si m-am certat. El imi zambea...stiti voi.Ne-am impacat ca amici.Doar ca pe el tot il doare de ce fac eu si cand ii zic sa se hotarasca ce vrea imi zice ca tine la mine ca la un amicstraight faceDoar ca mi. a zis ca a vrut sa ne impacam ca sa nu ma razbun[nu sunt genu care se razbuna si deja il lasasem in urma.]Acum mi. a zis ca cica deja m-am razbunat.straight faceEu nu i.am facut nimic...doar ca nu l.am bagat in seama. Vreau sfaturi. Funda!hee hee

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Parerea mea este sa-l lasi in pace, el nu stie ce vrea, nu este maturwinking arata`i ca tu esti matura si gaseste`ti altul si atunci isi va da seama ce a pierdut. N`are rost sa stai dupa cineva care nu stie ce vrea si care te face sa suferi sau sa nu stii ce sa faci mai departe :*
Bafta Multa :*

2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Poate faptul ca nu l-ai bagat in seama din cauza sentimentelor a fost pentru el ca o razbunare. ceva dureroswinking

| Blondyx a răspuns:

Pai... explica-i ca nu asta a fost intentia ta de a te razbuna si pana la urma zice ca nu mai tine la tine decat ca o amica deci ce ii pasa
? Tu treci mai departe si lasa-l sa creada ce vrea ca nu prea tie amic daca face figuri din asteahappy