| anonim_4396 a întrebat:

Heii sad Am nevoie de ceva ajutor. M-am certat cu prietenul meu. Adica. in trecut eu l-am mintit pe el cu mai multe chestii si nu mai are incredere in mine acum. Mi-a zis ca vrea sa ne despartim sau macar sa luam o pauza de vreo 3-4 saptamani. Chestia e ca..eu nu ma vad fara el. Stiu stiu.e un cliseu. Dar sincer de aseara de cand ne-am certat plang in continuu si nu mananc nimic. Ma mai feresc de parintii mei..sa nu vada ca plang. Incerc sa vorbesc cu el dar nu vrea. Nu pot sincer sa stau fara sa vorbesc cu el. Nu pot nici 3-4 zile d'apai 3-4 saptamani. Vreau sa fac cumva sa..ne impacam cat mai repede posibil. Sa ne fie bine. Sa ma vrea inapoi. Va rog nu ma judecati. Daca puteti ajutati-ma. sad Multumesc

2 răspunsuri:
| BadAngel3 a răspuns:

İti meriti soarta.,, Va rog, nu ma judecati,, toate plictisitele spun ca toata lumea mai greseste-cand e vorba de ele- dar cand e vorba de altcineva, trebuie sa se gandeasca la ceea ce au facut. İncetati sa va mai victimizati atat, ca o sa le faceti mila doar idiotilor. Daca el ar fi facut asta, sigur ai spune ca trebuie sa se gandeasca la ce a facut si ca intr-o relatie trebuie sa existe incredere si SİNCERİTATE.İar eu spun : DİN PARTEA AMANDURORA.
1.Nu te mai plange atat pe aici.
2. Daca as fii in locul lui, nu as mai incepe o relatie cu tine.

| 3amthinking a răspuns:

Daca el poate trai acest timp fara sa vorbeasca sau sa auda de tine, atunci poate nu te merita. Gandeste-te la asta si opreste-te din plans ca poate nu e numai vina ta.