| Bianca1997 a întrebat:

Astazi am o intrebare complicata.Este o poveste lunga dar o voi mega scurta.Este un baiat care vrea "sa fie" cu mine, nu mi se par niste cuvinte potrivite atunci cand un baiat te intreaba?"Vrei sa fi cu mine?" mi se pare urat este mai frumos sa iti ceara prietenia. Si peste toate acestea eu nu il plac nu il pot suporta pentru ca se gandeste numai la prostii si imi adreseaza intrebari jenante/indecente acesta este lucrul pe care il urasc la el vrea sa facem ***. Eu i-am tot spus ca nu vreau un prieten si chiar nu imi doresc sa fac asa ceva la varsta de 13 ani[atat are si el], pana acum nu am avut un prieten si nu vreau nici acum nu ma consider pregatita.Sunt o fire careia nu ii place sa insulte sau sa ii faca pe ceilalti sa se simta prost si nu i-am spus ca nu il suport ci doar ca nu vreau sa fiu prietena lui.Ma intreaba mereu si am inceput sa-mi ies din minti.Intrebarea este de fapt ce as putea eu sa fac? Sa ii spun diresct sa dispara pentru ca nu il suport sa sa o i-au din nou pe ocolite? Ziceti-mi ce sa ii spun.Va rog sunt disperata.

4 răspunsuri:
| maftei a răspuns:

Dupa parerea mea ati dau un sfat antai de toate:nu ati ancepe viata sexuala mai ales cu un baiat care nu al suporti.Si cat despre el poti sa ai spui simplu ca nu vrei sa ai de aface cu el, ca nu al gasesti atragator si simplu nu al vrei ca iubit sau prieten

| adela93 a răspuns:

Spune-i ca e ultimul baiat cu care te-ai f*** si da-i exemple de colegi pampalai care ar fi prioritari lui, gen ochelaristi care miros urat, oameni cu fata stramba, clapaugi. Numai asa scapi(sa ai grija sa te auda cat mai multa lume, striga la el)

| PisicutzaMiky a răspuns:

Buna! Eu cred ca tipul incearca sa te pacaleasca si nu cred ca are intentii bune. Daca o iei pe ocolite va insista si mai mult. Eu spun sa-i zici direct ce parere ai despre el si asa poate te va lasa in pace. Daca si dupa insista, poti sa nu il bagi in seama si asa se va satura.
Pa-pa! happy

| Enzio a răspuns:

I zici asa: Ma, eu nu te vreau, nu imi place personalitatea ta, si lasa-ma in pace, am o viata si u la fel, ne vedem fiecare de viata lui dar nu impreuna! succeshappy daca merge fundoi?happy