| alle_8935 a întrebat:

Hihappy! stiu ca sunt multe intrebari dar pentru cine are rabdare sa ma indrume si pe mine DAU FUNDA:d am si eu o intrebare: imi place si mie un baiat... e cel mai bun prieten. am fost impreuna foarte putin timp iar el mi-a zis ca nu vrea sa piarda prietenia mea. sa nu ne certam,,, eu i-am zis ca ne intelegem foarte bine dar el nu vrea decat sa fim ca inainte.ca doi frati. eu vreau mai mult iar inainte si el vroia dar acum s-a schimbat brusc. cum sa fac sau ce sa-i zic sa-i dau de inteles cal vreau langa mine? dar nu deodata. mai pe ocolite sau mai in gluma! va rog ajutati-ma si pe mine cu un sfat

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Nu forta lucrurile!

| andreea_9470 a răspuns:

Poate ca el a simtit ca nu va potriviti ca si iubiti sau pur si simplu nu s-a indragostit de tine...cred ca tine la tine doar ca la o amica si prefera sa-ti fie doar atat, decat sa va certatzi dupa aceea sau sa incepi si tu sa tii la el mai multbig grin

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Cel mai bine ii spui :"Mi'ar place sa am un iubit ca tine, si daca ma gandesc mai bine, chiar pe tinehappy", si zambesti in timp ce ii spui, si in funktie de raspunsul lui, iti dai seama daca pana la urma acceptalove struck.
fundita:p?

| Kyzz a răspuns:

Deci parerea mea este ca este de ajuns atat pentru el...straight facedoar prieteni...nu cred ca ar accepta dar tu vei hotara daca ii zici sau nu. fundita?happy

| gfdessjtyrd76 a răspuns:

Eu zic ca el are drepate nu strica asa o prietenie pentru... nu merita