| Allex7 a întrebat:

Buna,astazi eram trist si am vorbit la telefon cu iubita nu zicea nimic nici macar nu incerca sa ma faca cel putin sa zambest pentru o clipa. Realizez ca e departe mi-e dor de ea la cine sa apelez toata ziua sufar plang am ajuns cam rau nu prea mai mananc ziua... Mi-as dori din tot sufletul sa fie mai aproape de mine ea astazi se duce la o petrecere si sta pana mai tarziu nu i-am zis nimic ca dupa aceea inkidea telefonul si era tot vina mea... Sunt trist sunt necajit nu am venit sa ma plang aici am venit sa ma ajutati atat, era altfel prima data acum 5 6 luni era mai *lipita* de mine suntem impreuna de 9 luni, o iubesc enorm de mult ma crede oare cineva cand zic aceste cuvinte? poate ca asa e scris sa stau in singurate sa nu-i pese nimanui de mine. Desi eram trist un cuvant nu a incercat sa-mi spuna doar pur si simplu a adus in discutie ca vrea sa=si faca unghiile pentru petrecere si atat.E ok merit sa fiu asa

1 răspuns:
| Costica_Alina_1991 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa o suni si sa ii spui ce simti sau sa incerci sa afli ce vrea ea, poate ca are un motiv, poate este suparata pe tine k i-ai facut ceva. intreab-o pe ea! sunt sigura ca daca vorbiti despre asta trebuie sa ajungeti la un consens