| Allex7 a întrebat:

Mia spus unele cuvinte si ma doare tare am ajuns sa sufar sa plang si sa ma ranesc singur o iubesc asa de mult de ce oare nu poate sa fie reciproc, daca am sa mor o sa se gandeasca cineva la mine eu nu cred, am iertat multe si am facut sacrificii sa fie bine relatiei noastre si ea tot asa a ramas distanta, ce pot sa fac? nu mai stiu nu mai stiu mam imblonavit si mie rau nu cred ca o sa mai rezist mult... 9 luni de zile, oare nu.si aduce aminte clipele petrecute impreuna, pozele cu noi oare sunt de vina eu? ca trimit mesaje si incerc sa o sun sa vad ce face? sunt de vina eu ca sunt ingrijorat? sunt de vina eu ca ma ranesc? sufar enorm si ma doare nu am la cine sa apelez doar la TPU...

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Diablo 3 e pe vine! Mai exista si altceva in afara de femei, nu are rost sa te dai de ceasul mortii doar pentru ca una nu te poate iubi.

| rutanklan a răspuns:

rolling on the floor))))))))))) esti bun.

| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns:

Intr-adevar, ma abtin.
Oricum nimanui nu ii place un plangacios, mai ales unei fete! ...asa ca poartate ca un barbat si lasate de prostiile aleasmug
Baftawinking

| Mell1321 a răspuns:

Ai de capu meu copile...REVINO-TI! O sa iti treaca, nu te plange atata, doar te injosesti in fata tuturor, ai un pic de sange in tine? Crezi ca nu mai sunt destule panarame care o sa se uite la tine? Nu te-a meritat sau nu ai meritat-o.Da-ti doua palme si revino-ti, bea o bere, baga o tigara, un dus si un somn si esti ca nou.

| denisa123456 a răspuns:

Trebuie sa fi mai tare cu toate ca poate nu poti macar in fata ei,cum a zis si theboywithoutafuture... fetelor nu le plac baietii plangaciosi,eu una nu as fi cu un baiat plangacios ori e barbat ori este fetita, probabil si de asta poate s-a dezgustat de tine, pentru ca poate nu esti indeajuns de barbat pentru ea, poate vrea un barbat adevarat... Poate nici nu te merita, unde nu ai loc nu incerca sa iti faci, ca nu are rost.Mai bine incearca sa lasi totul cu este si sa incepi o alta viata fara ea, mai bine acum decat mai tarziu.Succes!